Huzurevimizi annemizin vasiyeti üzerine kurduk. Annem son zamanlarda çok hastaydı ve vefatının yakın olduğunu hissediyordu. Bir gün biz kardeşleri başucuna toplayarak vasiyet niteliğindeki konuşmasını yaptı. Evini huzurevi yapmamızı ve burada Alzheimer hastalığı olan babamıza ve ihtiyacı olan diğer Alzheimer hastalığı olan yaşlılara bakmamızı istedi.

Bu şekilde hem babamıza daha iyi ve profesyonelce bakılacağını hem de evlerinin en iyi şekilde değerlendirilmiş olacağını söyledi. Annemin vefatından sonra kardeşler bir araya gelerek aile evimizi annemizin vasiyeti üzerine ‘Huzur Evi ve Yaşlı Bakım Evi’ yapmaya karar verdik ve o kararla çok yoğun ve titiz bir çalışma sonucunda Eylül 2013 de aile evimizi “Huzur Evi ve Yaşlı Bakım Evi” olarak hizmete açtık.

O tarihten beri de babamız ile birlikte diğer yaşlı misafirlerimize en yüksek kalite standartlarında, sevgi ve saygı esaslı bakım veriyoruz.

Değerlerimiz

Misyonumuz

Kalite politikamız doğrultusunda yaşlılarımıza sevgi ve saygı çerçevesinde hak ettikleri bakım hizmeti sunmak, konforlu ve ferah bir ortamda kendilerini evlerinde gibi güvende hissederek huzurlu ve mutlu bir ömür sürmesini sağlamak.

Vizyonumuz

- Yaşlı bakımı alanında ülkemizin öncü kurumlarından olmak.
- Herzaman en iyi ve en kaliteli şekilde hizmet vermek.

Söz Veriyoruz

- Yaşlılarımıza sevgi ve saygıyla yaklaşmak
- Bakım verirken mahremiyetlerini korumak
- Tüm uygulamalarımızın yaşlı bakım ve güvenliği odaklı olması
- Yaşlı yakınlarını sürekli bilgilendirmek ve işbirliği içinde olmak
- Sürekli eğitim, takım çalışması ve sosyal programlar ile çalışanlarımızın mutlu, motive ve yetkin olmasını sağlamak
- Bakım hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek üzere çalışmalar yapmak